2132141800 Μητροπόλεως 12-14, 10563, Αθήνα

ΒΟΗΘΟΣ ΛΟΓΙΣΤΗ ΣΕ ΚΑΤΑΣΚΕΥΑΣΤΙΚΗ ΕΤΑΙΡΕΙΑ

  • Τοποθεσία:
  • Μισθός:
    € 850 - € 1.100 / ΜΗΝΑΣ
  • Τύπος εργασίας
    Πλήρους Απασχόλησης
  • Δημοσιεύθηκε:
    5 μήνες πριν
  • Κατηγορία:
    Βοηθός Λογιστή
  • Προθεσμία:
    12/12/2023
  • Επίπεδο εργασίας:
  • Γλώσσες:
    Αγγλικά

Ανώνυμη κατασκευαστική εταιρεία που δραστηριοποιείται στην υλοποίηση τεχνικών έργων, στον δημόσιο και τον ιδιωτικό τομέα με έδρα το Ηράκλειο Κρήτης αναζητά βοηθό λογιστή με σύμβαση πλήρους απασχόλησης αορίστου χρόνου.

Επιθυμητά  Προσόντα

  • Πτυχίο ΑΕΙ – ΑΤΕΙ οικονομικής κατεύθυνσης
  • Προϋπηρεσία  3 τουλάχιστον ετών σε αντίστοιχο ρόλο εντός οργανωμένου λογιστηρίου ή λογιστικού γραφείου.
  • Εμπειρία σε πλατφόρμες Taxisnet & Ergani
  • Εμπειρία σε προγράμματα λογιστικής και μισθοδοσίας της Epsilon
  • Πολύ καλή γνώση MS Office.
  • Καλή γνώση της Αγγλικής γλώσσας (κυρίως σε γραπτό επίπεδο).
  • Ομαδικό πνεύμα και δυνατότητα ανάπτυξης και διατήρησης συνεργασιών.
  • Οργανωτικές ικανότητες και τήρηση χρονοδιαγραμμάτων.
  • Αίσθημα ευθύνης και λογοδοσίας.
  • Συνέπεια, αξιοπιστία, ακρίβεια.
  • Ευελιξία, ευγένεια και προσαρμοστικότητα.

Κύριες Αρμοδιότητες

  • Καταχώρηση και έλεγχος λογιστικών εγγραφών και καταστάσεων (π.χ. έσοδα, έξοδα, εισπράξεις, πληρωμές, συμψηφιστικές εγγραφές).
  • Συμφωνία και καταχώρηση των λογιστικών άρθρων μισθοδοσίας.
  • Τήρηση και ενημέρωση λογιστικών αρχείων και φακέλων

Αποστολή βιογραφικών στο email: ekcon.hr@gmail.com

τοποθεσία

Αυτή η δουλειά έχει λήξει.
Οδηγίες Χρήσης